Дистанційка

Шановні слухачі підготовчих курсів (та ваші батьки)!

Ми з вами зараз живемо у дуже непростий час, час повітряних тривог та випробувань нервової системи!

Та ми запоріжці, а саме тому не можемо дозволити зневірень, бездіяльності та нехтування нашого майбутнього!!!

Ваші батьки, бабусі, дідусі, брати, сестри, друзі, сусіди та знайомі працюють, допомогають армії, нам з вами та нашому красивому місту!! Допомогають всим, чим можуть!!

Ви ж можете і повинні робити те, що вмієте якнайкраще - вчитися!

Бо нашій країні, нашому місту зовсім скоро будуть потрібні професійні, освічені, грамотні люди! Тим більше, що ви і ваші батьки вклали вже багато фізичних та фінансових зусиль у ваше навчання на підготовчих курсах!

Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій відомий у регіоні вуз, що завжди виконує всі свої обіцянки та має непохитне правило - навчати!!

Саме тому  Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій, а також Фаховий коледж ЗІЕІТ продавжує навчальний процес із застосуванням технологій дистанційного навчання.

Якщо під час завантаження файлу зі звітом про виконану роботу або завданням у систему ЦДО процесс зависає та завантаження не відбувається, то це свідчить про виявлення вірусу. Особливо часто це трапляється з файлами формату .doc, .docx, .xls, .xslx та іншими документами з MS Office. Файли кодів програм формату .cpp, .vbs тощо, система не приймає за замовчанням з міркувань безпеки.

Порада: збережіть файл у форматі .pdf та завантажуйте саме його. Зробити це можна за допомогою меню “Зберегти як…” у офісних додатках або за допомогою ресурсу www.ilovepdf.com.

Бажаємо натхнення, нових відкриттів та успіхів!


Остання зміна: п'ятниця 14 жовтня 2022 18:11